Program és bírók


Program: 10-11.02.2018
7:00 - 9:00A kutyák belépése
9:00 - 12:30C.A.C.
12:30 - 13:30Szünet
13:30 - 18:00C.A.C.I.B.
18:00BIS


  C.A.C. 10.02.2018 C.A.C.I.B. 10.02.2018
1-es Csoport Augustin Ionescu Igor Selimović
Cane Corso Italiano Călin Simu Petru Muntean
Dobermann Călin Simu Petru Muntean
Rottweiler Călin Simu Petru Muntean
Kavkazskaya Ovtcharka Petru Muntean Augustin Ionescu
Sredneasiatskaya Ovtcharka Petru Muntean Augustin Ionescu
A többi a 2-es csoportból Igor Selimović Norman Deschuymere
3-as Csoport Jadranka Mijatović Boris Chapiro
4-es Csoport Anca Giura Călin Simu
5-ös Csoport Anca Giura Jadranka Mijatović
6-os Csoport Norman Deschuymere Călin Simu
7-es Csoport Norman Deschuymere Călin Simu
8-as Csoport Norman Deschuymere Jadranka Mijatović
9-es Csoport Boris Chapiro Anca Giura
10-es Csoport Jadranka Mijatović Boris Chapiro
Illetéktelen fajták Călin Simu Boris Chapiro
Junior Handler   Augustin Ionescu
Párok   Jadranka Mijatović
Tenyészcsoportok   Călin Simu
Legszebb Román Juhászkutya   Petru Muntean
Baby BIS   Jadranka Mijatović
Kölyök BIS   Igor Selimović
Veterán BIS   Boris Chapiro
Junior BIS Augustin Ionescu Anca Giura
BIS Igor Selimović Norman Deschuymere

  C.A.C. 11.02.2018 C.A.C.I.B. 11.02.2018
1-es Csoport Jadranka Mijatović Norman Deschuymere
Cane Corso Italiano Boris Chapiro Anca Giura
Dobermann Norman Deschuymere Igor Selimović
Rottweiler Norman Deschuymere Anca Giura
Kavkazskaya Ovtcharka Boris Chapiro Igor Selimović
Sredneasiatskaya Ovtcharka Boris Chapiro Igor Selimović
Ciobănesc Românesc de Bucovina Anca Giura Petru Muntean
Berner Sennenhund Anca Giura Petru Muntean
Grosser Schweizer Sennenhund Anca Giura Petru Muntean
A többi a 2-es csoportból Călin Simu Boris Chapiro
3-as Csoport Augustin Ionescu Călin Simu
4-es Csoport Norman Deschuymere Jadranka Mijatović
5-ös Csoport Igor Selimović Augustin Ionescu
6-os Csoport Petru Muntean Anca Giura
7-es Csoport Petru Muntean Anca Giura
8-as Csoport Igor Selimović Augustin Ionescu
9-es Csoport Norman Deschuymere Jadranka Mijatović
10-es Csoport Anca Giura Petru Muntean
Illetéktelen fajták Anca Giura Petru Muntean
Junior Handler   Călin Simu
Párok   Jadranka Mijatović
Tenyészcsoportok   Augustin Ionescu
Legszebb Román Juhászkutya   Augustin Ionescu
Baby BIS   Călin Simu
Kölyök BIS   Anca Giura
Veterán BIS   Norman Deschuymere
Junior BIS Călin Simu Jadranka Mijatović
BIS Petru Muntean Boris Chapiro
  • The judges highlighted with bold characters will also judge the BOG.
  • CACIB - BOG will be judged in the main ring.
  • CAC - BOG will be judged in the judging rings.

Bírók

 

Boris Chapiro
Franciaország

Norman Deschuymere
Belgium

Anca Giura
Románia

Augustin Ionescu
Románia

Jadranka Mijatović
Croatia

Petru Muntean
Románia

Igor Selimović
Croatia

Călin Simu
Románia

A szervezőknek jogukban áll a bírói lista megváltoztatása.